Warning: Declaration of JParameter::loadSetupFile($path) should be compatible with JRegistry::loadSetupFile() in /libraries/joomla/html/parameter.php on line 388

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/joomla/application/application.php on line 481
Twierdza.org - Forum :: Topic: Witamy wszystkich nowych użytkowników! (1/1)

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /modules/mod_menu/helper.php on line 85

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /libraries/kunena/menu/helper.php on line 84

Warning: preg_replace_callback(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 18 in /components/com_kunena/views/common/view.html.php on line 309

Warning: Attempt to modify property 'Array' of non-object in /libraries/joomla/registry/registry.php on line 342

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 214

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 226

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /libraries/kunena/external/nbbc/nbbc.php on line 230

TOPIC: Witamy wszystkich nowych użytkowników!

Witamy wszystkich nowych użytkowników! 13 years 9 months ago #165

  • Rusłan
  • Rusłan's Avatar
  • OFFLINE
  • Ekspert
  • Posts: 133
  • Thank you received: 5
  • Karma: 0
Pozwoliłem sobie założyć wątek powitalny, więc i będę pierwszy! :) Mam na imię Kamil, ale 'ukrywam się' pod kliczką Rusłan ;) Pochodzę z terenów nas interesujących, chociaż 'chwilowo' przebywam w Warszawie...
Przede wszystkim gratuluję autorom strony! Takiego czegoś naprawdę brakowało!
Last Edit: 12 years 9 months ago by admin.
The administrator has disabled public write access.

O:Witamy wszystkich nowych użytkowników! 13 years 5 months ago #488

  • colin
  • colin's Avatar
  • OFFLINE
  • Kandydat
  • Posts: 47
  • Karma: 0
Witam wszystkich. Autorowi gratuluję stronki
The administrator has disabled public write access.

Przywitaj się między miłośnikami Twierdzy Brześć. 12 years 9 months ago #1091

  • Rapidboy
  • Rapidboy's Avatar
  • OFFLINE
  • Kandydat
  • Poznajmy...
  • Posts: 12
  • Karma: 0
Postanowiłem założyć nowy temat gdyż nikt chyba się tego nie podjął... fajnie by było gdyby każdy kto aktywnie bierze udział na forum odwiedził ten wątek i napisał coś o sobie(na tyle co uważa za stosowne)... internet nie jest anonimowy i każdy chyba o tym wie...
W związku z powyższym postanawiam jak na wstępie.... ;)
Piszcie tu tylko o sobie i jeśli się uda nie dodawajcie nowych postów tylko edytujcie stare....
Ps. Wszystko za pozwoleniem (jeśli udzieli takiej dyspensy) wszechmogącego tu admina....
Pozdrawiam.
Last Edit: 12 years 9 months ago by Rapidboy.
The administrator has disabled public write access.

Odp: Przywitaj się... 12 years 9 months ago #1092

  • Rapidboy
  • Rapidboy's Avatar
  • OFFLINE
  • Kandydat
  • Poznajmy...
  • Posts: 12
  • Karma: 0
Zacznę od siebie....
WITAM WSZYSTKICH... I GORĄCO POZDRAWIAM....
Mam na imię Krzysiek Aktualnie mieszkam w stolicy powiatu...
Fortami Twierdzy Brzeskiej interesuję się od kiedy pamiętam, bo zawsze kręciły mnie tajemnicę czegoś co "zapomniane"... Tak jak wszystkie twierdze do dziś eksplorowane przez ścisłe grupy ludzi tak nasza jest traktowana po macoszemu... Nawet nie chcę wspominać o dostępności i ruchu turystycznym bo byście mnie wszyscy wyśmieli... mam tylko nadzieję że kiedyś poznamy to co nieznane.
Pozdrawiam wszystkich... :laugh:
The administrator has disabled public write access.

Odp: Przywitaj się... 12 years 9 months ago #1093

  • Rapidboy
  • Rapidboy's Avatar
  • OFFLINE
  • Kandydat
  • Poznajmy...
  • Posts: 12
  • Karma: 0
Właśnie zostałem pouczony że swój wątek umieściłem w (prawdopodobnie) złym miejscu i proszę Admina o przeniesienie go tam gdzie powinien być...
Pozdrawiam.



Wątek przeniesiony i doklejony :)
Pozdrawiam Admin
Last Edit: 12 years 9 months ago by admin.
The administrator has disabled public write access.

Odp: Przywitaj się... 12 years 8 months ago #1212

  • Mariusz
  • Mariusz's Avatar
  • OFFLINE
  • Specjalista
  • Posts: 86
  • Thank you received: 23
  • Karma: 3
Witam. Mam na imię Mariusz. Jestem mieszkańcem gminy Terespol. Od niedawna zacząłem się interesować historią terenów na których zamieszkuję.
The administrator has disabled public write access.

Odp: Przywitaj się... 12 years 5 months ago #1383

  • jurasz
  • jurasz's Avatar
  • OFFLINE
  • Nowicjusz
  • Posts: 8
  • Karma: 0
Czołem!
Tu Sławek. Nigdy jeszcze nie byłem na Waszych terenach, ale zamierzam wkrótce to zmienić! :-)
The administrator has disabled public write access.

Odp: Przywitaj się... 12 years 3 months ago #1424

  • tropiciel
  • tropiciel's Avatar
  • OFFLINE
  • Nowicjusz
  • Posts: 2
  • Karma: 0
Witam- mieszkam w północnej Polsce więc blizej mi do Osowca czy Łomży niż do fortyfikacji Brzeskich, ale nie są mi one obce.
Pozdrawiam- i do zobaczenia na szlaku
The administrator has disabled public write access.

Odp: Przywitaj się... 11 years 3 months ago #1931

  • Thades
  • Thades's Avatar
Witam wszystkich !!!Mam na imię Tadeusz, jestem mieszkańcem gminy Terespol.Mieszkam można powiedzieć w pobliżu zachodniej linii obronnej twierdzy brzeskiej..co niektóre forty widzę dosłownie z moich okien.Gratuluję założenia fajnej strony internetowej.W miarę możliwości i czasu postaram się podzielić wiadomościami o naszych stronach.
The administrator has disabled public write access.

Odp: Przywitaj się... 10 years 5 months ago #2044

  • larssonka
  • larssonka's Avatar
Jako nowa, witam serdecznie wszystkich Forumowiczów i pozdrawiam! ;)
The administrator has disabled public write access.

Witamy wszystkich nowych użytkowników! 7 years 10 months ago #2137

  • Marcin
  • Marcin's Avatar
Czesc witam! Obecnie mieszkam w Lublinie lecz 24 lata zylem w Terespolu. Nasze forty poznalem na poczatku jako miejsce na wagary (Łobaczew) i jako miejsce pierwszych potancowek (Prochownia Kobylany) z czasem zaczela sie eksploracja...pare tygodni temu wybralem sie ze znajomymi z Lublina na wypad rowerowy w moje strony i moje zaskoczenie bylo wielkie! Co prawda slyszalem pogloski ze cos sie tutaj ''rusza" w tym temacie lecz nie wiedzialem ze az tak. Brawo! Pozdrawiam ;)
The administrator has disabled public write access.
Time to create page: 0.087 seconds

baner laplander